ZuidWest FM Logo
LIVE
ZuidWest FM
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
ZuidWest FM  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

ZuidWest FM luisteren

ZuidWest FM is de streekomroep voor West-Brabant. Luister online naar nieuws, muziek en programma’s uit onder meer Bergen op Zoom, Roosendaal, Woensdrecht, Etten-Leur en Zundert.

Luister naar ZuidWest FM voor muziek, nieuws en verhalen uit Roosendaal, Bergen op Zoom, Etten-Leur, Zundert en Woensdrecht. Op Radiozenders.fm kun je de zender online beluisteren.

Bezoek de website van ZuidWest FM
🕒 Laatste update: 26 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van ZuidWest FM

ZuidWest FM brengt regionaal nieuws, interviews, muziek en programma’s voor West-Brabant. De zender richt zich op onder meer Roosendaal, Bergen op Zoom, Etten-Leur, Zundert en Woensdrecht. Luister via de lokale FM-frequentie, DAB+ of de online stream.

De uitzendingen combineren regionale actualiteiten met interviews, muziek en informatie uit de plaatsen en gemeenten in West-Brabant.

FM- en DAB+-frequenties van ZuidWest FM

Regio / PlaatsFrequentie
Roosendaal107.1 FM
Etten-Leur106.7 FM
Bergen op Zoom105.8 FM
Zundert105.7 FM
Woensdrecht105.1 FM
West-BrabantDAB+ kanaal 8B/8C; online stream

Veelgestelde vragen over ZuidWest FM

Beschikbare gegevens: Regio / Plaats Frequentie Roosendaal 107.1 FM Etten-Leur 106.7 FM Bergen op Zoom 105.8 FM Zundert 105.7 FM Woensdrecht 105.1 FM West-Brabant DAB+ kanaal 8B/8C; online stream Raadpleeg bij twijfel ook de officiële website: https://www.zuidwestupdate.nl/
Je kunt ZuidWest FM online beluisteren via de stream op deze pagina. Start de speler om live te luisteren.
ZuidWest FM richt zich op luisteraars in de regio die bij de zender hoort. De beschikbare frequenties en regio-informatie staan op de officiële website: https://www.zuidwestupdate.nl/

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 2 beoordelingen