SRC FM Logo
LIVE
SRC FM
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
SRC FM  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

SRC FM luisteren

SRC FM is de radiozender van streekomroep SRC voor gemeenten in Rivierenland en Vijfheerenlanden. De omroep verzorgt regionaal nieuws, radio, televisie en online media.

De programmering bevat regionale actualiteiten en programma’s voor luisteraars in Rivierenland en Vijfheerenlanden. SRC FM brengt nieuws uit verschillende gemeenten samen in één streekomroep.

Bezoek de website van SRC FM
🕒 Laatste update: 28 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van SRC FM

SRC zendt 24 uur per dag uit en brengt tussen 06.00 en 23.00 uur regelmatig regionieuws. Op de radio zijn onder meer Regiosport, Goedenavond Rivierenland en De Oranje Top 30 te horen.

De programma’s richten zich op luisteraars in Rivierenland en Vijfheerenlanden, met nieuws, sport en muziek uit de streek. Raadpleeg SRC voor de actuele uitzendtijden en wijzigingen in de programmering.

Frequenties van SRC FM

Regio / PlaatsFrequentie
Beusichem / Buren West105.1 MHz FM
Culemborg105.8 MHz FM
Tiel105.5 MHz FM
Geldermalsen / West Betuwe106.2 MHz FM
Buren Oost en Neder-Betuwe106.4 MHz FM
Neder-Betuwe106.8 MHz FM
Vijfheerenlanden (Utrecht)95.6 MHz FM

Veelgestelde vragen over SRC FM

Je kunt via de player op deze pagina direct luisteren. Ook kun je SRC FM beluisteren via de liveplayer op de officiële website.
De zender is te ontvangen via Beusichem / Buren West: 105.1 MHz FM; Culemborg: 105.8 MHz FM; Tiel: 105.5 MHz FM; Geldermalsen / West Betuwe: 106.2 MHz FM; Buren Oost en Neder-Betuwe: 106.4 MHz FM; Neder-Betuwe: 106.8 MHz FM; Vijfheerenlanden (Utrecht): 95.6 MHz FM.
SRC zendt 24 uur per dag uit. Tussen 06.00 en 23.00 uur is er regelmatig regionieuws. Op de radio zijn onder meer Regiosport, Goedenavond Rivierenland en De Oranje Top 30 te horen.

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 1 beoordelingen