RTV4 Vechtdal Logo
LIVE
RTV4 Vechtdal
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
RTV4 Vechtdal  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

RTV4 Vechtdal live luisteren

RTV4 Vechtdal is de gezamenlijke radiozender voor Dalfsen, Hardenberg, Ommen en Twenterand. De uitzending brengt nieuws, gesprekken en muziek uit de streek en verbindt de voormalige radioactiviteiten van RTV Vechtdal en Omroep NOOS. De lokale onderwerpen en herkenbare programma’s blijven centraal staan.

Je kunt RTV4 Vechtdal online beluisteren en ontvangen op FM in het uitzendgebied. Sinds 1 juli 2026 gebruiken de eerdere Vechtdal FM- en NOOS FM-uitzendingen deze gezamenlijke naam en programmering. Op de officiële RTV4-radiopagina vind je de player, de frequenties en de actuele gids.

Bezoek de website van RTV4 Vechtdal
🕒 Laatste update: 1 November 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van RTV4 Vechtdal

De programmering van RTV4 Vechtdal combineert streeknieuws en muziek met gepresenteerde programma’s. In het dagschema staan onder meer De Ochtend van RTV4, Kickstart, RTV4 Meezing Menu!, De Middag van RTV4 en Onderweg met Rick. ’s Avonds hoor je bijvoorbeeld De Avondshow en De Avond door met Otten.

De zender besteedt ook aandacht aan lokale politiek, sport en gebeurtenissen in de vier gemeenten. De programmatitels en uitzendtijden kunnen per dag verschillen; de officiële radiopagina toont de actuele weekindeling. Vechtdal NL en Delta FM zijn daarnaast als afzonderlijke streams te vinden binnen het RTV4-platform.

Frequenties van RTV4 Vechtdal

Regio / PlaatsFrequentie
Dalfsen / Nieuwleusen105.9 MHz FM
Dalfsen / Oudleusen106.3 MHz FM
Hardenberg107.2 MHz FM
OnlineLive stream via RTV4

Veelgestelde vragen over RTV4 Vechtdal

Klik op afspelen in de player op deze pagina om direct naar RTV4 Vechtdal te luisteren. De officiële RTV4-site biedt ook de liveplayer en de actuele radiogids.
RTV4 Vechtdal is te ontvangen op 105.9 FM in de omgeving van Nieuwleusen, 106.3 FM rond Oudleusen en 107.2 FM in Hardenberg.
De gids vermeldt onder meer De Ochtend van RTV4, Kickstart, RTV4 Meezing Menu!, Onderweg met Rick en De Avondshow. Bekijk de officiële programmering voor de actuele tijden.

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 1 beoordelingen