REGIO8 Logo
LIVE
REGIO8
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
REGIO8  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

REGIO8 luisteren

REGIO8 is de Achterhoekse streekomroep voor nieuws en radio. De zender brengt actualiteiten, sport en programma’s over de streek.

Met nieuws, sport en programma’s uit de streek volgt REGIO8 wat er in de Achterhoek gebeurt. De uitzendingen zijn online te beluisteren en richten zich op inwoners van de regio.

Bezoek de website van REGIO8
🕒 Laatste update: 28 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van REGIO8

REGIO8 brengt dagelijkse actualiteiten, dialectprogramma’s en sportverslaggeving, onder meer rond De Graafschap. In de gids staan ook programma’s als 8erhoek word wakker!, Get A Grip en Veerle op 8.

In 8SPORT hoor je wedstrijdverslagen en interviews rond De Graafschap, aangevuld met nieuws uit de Achterhoekse sport. De programmering wisselt gedurende de week; op de officiële website vind je de actuele gids.

Frequenties van REGIO8

Regio / PlaatsFrequentie
Doetinchem106.2 MHz FM
Didam105.6 MHz FM
Eibergen105.3 MHz FM
Varsseveld105.5 MHz FM
Vethuizen94.7 MHz FM
AchterhoekDAB+ kanaal 5A

Veelgestelde vragen over REGIO8

Je kunt via de player op deze pagina direct luisteren. Ook kun je REGIO8 beluisteren via de liveplayer op de officiële website.
De zender is te ontvangen via Doetinchem: 106.2 MHz FM; Didam: 105.6 MHz FM; Eibergen: 105.3 MHz FM; Varsseveld: 105.5 MHz FM; Vethuizen: 94.7 MHz FM; Achterhoek: DAB+ kanaal 5A.
REGIO8 zendt doorlopend uit met dagelijkse actualiteiten, dialectprogramma’s in het weekend en sportverslaggeving, onder meer rond De Graafschap. De programmagids bevat liveprogramma’s en non-stop muziek.

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 1 beoordelingen