Omroep ZVL Logo
LIVE
Omroep ZVL
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
Omroep ZVL  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Drenthe Radio
Zuid Holland Radio
Utrecht Radio
Noord Holland Radio
Flevoland Radio
Gelderland Radio
Overijssel Radio
Friesland Radio
Zeeland Radio
Groningen Radio
Limburg radio
Radio Antillen

Omroep ZVL live luisteren

Omroep ZVL is de streekomroep voor Zeeuws-Vlaanderen. De redactie brengt lokaal nieuws, actualiteit, achtergronden en verhalen uit de streek, met aandacht voor de kernen en gemeenten in het verzorgingsgebied.

Op de radio hoor je regionale informatie en muziek. Luister online via de player op deze pagina of via de officiële radio-pagina. Omroep ZVL is ontstaan uit de samenvoeging van de Zeeuws-Vlaamse radiozenders GO-FM en Scheldemond FM; zo komen de voormalige zendervermeldingen samen onder één naam.

Bezoek de website van Omroep ZVL
🕒 Laatste update: 31 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van Omroep ZVL

De radiogids van Omroep ZVL toont programma’s met regionale actualiteit, interviews en muziek. In de huidige gids staan onder meer Rondje ZVL, MiddagBreak Weekendeditie, HitHoek, ZaMiBo, Vers Vinyl, Club Chique en Het Muziekpaleis.

De programma’s brengen gebeurtenissen en verhalen uit Zeeuws-Vlaanderen samen met een gevarieerd muziekaanbod. De gids wisselt per dag; bekijk de officiële radio-pagina voor de actuele tijden en uitzendingen. Je kunt direct meeluisteren via de player op deze pagina.

Omroep ZVL playlist:

Hieronder vind je de meest recent uitgezonden nummers op Omroep ZVL.

Datum: Tijd: Artiest - titel
31-10 10:02 RZ Rondje ZVL Uuropener - Rondje ZVL
31-10 10:02 Omroep ZVL
31-10 10:00 ZVL Nieuws
31-10 09:06 RZ Rondje ZVL Uuropener - Rondje ZVL

Frequenties van Omroep ZVL

Regio / PlaatsFrequentie
West Zeeuws-Vlaanderen96.5 MHz FM
Terneuzen107.8 MHz FM
Sas van Gent105.8 MHz FM
Biervliet106.1 MHz FM
Hulst106.0 MHz FM
ZeelandDAB+ (provinciale dekking; kanaal niet vermeld)
DeltaKanaal 993
KPN / XS4ALLKanaal 1172
OnlineLive stream via de officiële radio-pagina

Veelgestelde vragen over Omroep ZVL

Klik op afspelen in de player op deze pagina om direct naar Omroep ZVL te luisteren. De officiële website biedt de radio-uitzending ook online aan.
De vermelde FM-frequenties zijn 96.5 MHz in West Zeeuws-Vlaanderen, 107.8 MHz in Terneuzen, 105.8 MHz in Sas van Gent, 106.1 MHz in Biervliet en 106.0 MHz in Hulst. Omroep ZVL meldt ook DAB+-ontvangst in Zeeland; het kanaal staat niet op de geraadpleegde pagina.
De actuele gids noemt onder meer Rondje ZVL, MiddagBreak Weekendeditie, HitHoek, ZaMiBo, Vers Vinyl, Club Chique en Het Muziekpaleis. Bekijk de officiële radio-gids voor de dagindeling en tijden.

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 1 beoordelingen