Omroep ML5 Logo
LIVE
Omroep ML5
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
Omroep ML5  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Drenthe Radio
Zuid Holland Radio
Utrecht Radio
Noord Holland Radio
Flevoland Radio
Gelderland Radio
Overijssel Radio
Friesland Radio
Zeeland Radio
Groningen Radio
Limburg radio
Radio Antillen

Omroep ML5 luisteren

Omroep ML5 is de lokale omroep voor Leudal, Maasgouw en Roermond. De omroep ontstond uit de samenwerking van Omroep Leudal-Maasgouw en RTV Roermond en brengt lokaal nieuws, informatie, muziek en programma’s voor Midden-Limburg.

Bezoek de website van Omroep ML5
🕒 Laatste update: 28 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van Omroep ML5

Op ML5 hoor je een afwisselende muziekmix, lokaal nieuws en live radioprogramma’s. De programmering bevat onder meer Limburgse muziek, gesprekken en programma’s over onderwerpen uit de regio. Elk uur is er landelijk nieuws. Voorbeelden uit de programmagids zijn De Limburgse 11, Vitamine D, Knooppunt het Vonderen, Life is Live en Kump Good.

Frequenties van Omroep ML5

Regio / PlaatsFrequentie
Maasbracht106.1 MHz FM
Heythuysen105.7 MHz FM
Roermond107.4 MHz FM
Midden-Limburg (DAB+)Kanaal 5B (allotment 55)

Veelgestelde vragen over Omroep ML5

Luister via de ML5-stream op https://proxy1.audiostreamen.nl/ML5MIX.mp3. ML5 biedt ook een tweede stream, ML5 2, via https://proxy1.audiostreamen.nl/ML5NL.mp3.
ML5 is te ontvangen op 106.1 MHz in Maasbracht, 105.7 MHz in Heythuysen en 107.4 MHz in Roermond.
Ja, ML5 vermeldt DAB+ ontvangst via kanaal 5B, allotment 55.
ML5 werkt voor de gemeenten Leudal, Maasgouw en Roermond.

Beoordeling

3.6 / 5

Gebaseerd op 42 beoordelingen