MijnStreek Vandaag Radio Logo
LIVE
MijnStreek Vandaag Radio
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
MijnStreek Vandaag Radio  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

Luister naar MijnStreek Vandaag Radio

MijnStreek Vandaag is de streekomroep voor Sittard-Geleen, Beek en Stein. De radiozender brengt regionaal nieuws en een muziekmix met pop van vroeger en nu. Luister online via de webplayer op de officiële website of stem af via DAB+.

MijnStreek Vandaag is ontstaan uit de samenvoeging van Bie Os en Doorstart. De omroep houdt inwoners op de hoogte van nieuws en actualiteiten uit de Westelijke Mijnstreek.

Bezoek de website van MijnStreek Vandaag Radio
🕒 Laatste update: 28 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van MijnStreek Vandaag Radio

MijnStreek Vandaag Radio is dag en nacht te beluisteren met een samengestelde mix van popmuziek uit heden en verleden, afgewisseld met regionaal nieuws. De officiële radioprogrammering noemt onder meer De Ochtend Routine, De Middag Routine, Vandaag Nieuws en verschillende gepresenteerde muziekprogramma’s.

De officiële website biedt de livestream via een webplayer. Bekijk het uitzendschema voor de actuele programma’s en tijden.

Frequenties van MijnStreek Vandaag Radio

Regio / PlaatsFrequentie
Urmond96.2 FM
Geleen99.1 FM (status controleren; niet onafhankelijk bevestigd)
Sittard107.3 FM (status controleren; niet onafhankelijk bevestigd)
Sittard-Geleen, Beek en SteinDAB+ kanaal 7B (190.640 MHz)

Veelgestelde vragen over MijnStreek Vandaag Radio

Gebruik de webplayer op de officiële website om online te luisteren. Of gebruik de webplayer op deze pagina om direct live te luisteren.
De officiële frequentiepagina noemt 96.2 FM in Urmond, 99.1 FM in Geleen en 107.3 FM in Sittard, plus DAB+ kanaal 7B.
MijnStreek Vandaag is de streekomroep voor Sittard-Geleen, Beek en Stein, met nieuws en actualiteiten uit de Westelijke Mijnstreek.

Beoordeling

0 / 5

Gebaseerd op 0 beoordelingen