1Achterhoek Logo
LIVE
1Achterhoek
 
Bedankt voor je stem!
Geef je beoordeling
Kies 1 tot 5 sterren
Kies een zender
Klik op een zender en start direct met luisteren!
Stream niet beschikbaar
Deze zender kan momenteel niet worden afgespeeld
1Achterhoek  
Stream niet beschikbaar
Probeer het opnieuw

Laatst beluisterd

Qmusic Radio Stations
NPO Stations
Sky Radio Stations
Halloween radio
SLAM! Stations
Radio 10 Stations
FunX Stations
Rustige Radio
KINK Radio
De Radiofabriek
Veronica Stations
Nieuws Radio
Radio voor Kinderen
Populaire Zenders

Luister naar 1Achterhoek

1Achterhoek is de streekomroep voor de Oost-Achterhoek. De gezamenlijke naam kwam voort uit lokale omroepen in Aalten, Oost Gelre en Winterswijk; de samenwerking en lokale merken zijn sindsdien veranderd.

De radio-uitzendingen combineren nieuws en informatie uit de streek met programma’s van lokale makers. Daarmee biedt 1Achterhoek een herkenbare blik op het dagelijks leven in de Oost-Achterhoek.

Bezoek de website van 1Achterhoek
🕒 Laatste update: 28 October 2026 | Door: Nick & Sander

Programmering van 1Achterhoek

De programmering combineert muziek met lokale nieuwsupdates en programma’s van Achterhoekse makers. Op werkdagen hoor je onder meer De ochtend van 1Achterhoek en De avond van 1Achterhoek; op zaterdag staat 1Achterhoek Actueel op de agenda.

De weekindeling bevat gepresenteerde ochtend- en middaguren, regionale actualiteiten en muziek. Raadpleeg de officiële programmapagina voor de actuele presentatoren, tijden en eventuele wijzigingen.

Frequenties van 1Achterhoek

Regio / PlaatsFrequentie
Aalten en Dinxperlo107.2 MHz FM
Borculo, Lichtenvoorde en Ruurlo107.5 MHz FM
Eibergen en Groenlo106.4 MHz FM
Vragender en Winterswijk106.1 MHz FM
AchterhoekDAB+ kanaal 6A

Veelgestelde vragen over 1Achterhoek

Je kunt via de player op deze pagina direct luisteren. Ook kun je 1Achterhoek beluisteren via de liveplayer op de officiële website.
De zender is te ontvangen via Aalten en Dinxperlo: 107.2 MHz FM; Borculo, Lichtenvoorde en Ruurlo: 107.5 MHz FM; Eibergen en Groenlo: 106.4 MHz FM; Vragender en Winterswijk: 106.1 MHz FM; Achterhoek: DAB+ kanaal 6A.
De programmering combineert muziek met lokale nieuwsupdates en programma’s van Achterhoekse makers. Op werkdagen hoor je onder meer ochtend- en middagprogramma’s; op zaterdag staat 1Achterhoek Actueel op de agenda.

Beoordeling

5 / 5

Gebaseerd op 1 beoordelingen